+370 680 28566
info@baldisimo.lt

Stalčiai

Populiariausi ir savo vardą užsirekomendavę stalčiai BLUM tandembox plus yra dažniausiai naudojami mūsų gaminamose virtuvėse. Atidarant reikia labai mažai pastangų, o dar sklandesnis švelnus slydimas užtikrina aukštą patogumo lygį vos tik atidarius net ir aukštą stalčių.
 
Populiaraus BLUM gamintojo naujųjų LEGRABOX stalčių išvaizdai būdingas tiesių linijų aptakus dizainas ir aukštos kokybės medžiagos. Stalčių šonai tiesūs tiek viduje, tiek išorėje yra įspūdingai ploni – vos 12,8 mm. Visos detalės puikiai dera ir yra nepastebimai sujungtos. Baldai be rankenėlių gali būti atidaromi ir uždaromi lengvai prisilietus. LEGRABOX galima derinti su elektrine atsidarymo sistema SERVO-DRIVE.
Reikalaujantis minimalių pastangų ir sinchronizuotas švelnus slydimas suteikia naują slydimo ir judėjimo kokybės pojūtį.
 
Ekonominis variantas METABOX stalčiai. Juose yra tik kelios dalys. Išbandytas ir patikrintas stalčių sistemas galite daugeliu būdų naudoti virtuvėse, koridoriuose, vonios kambariuose, biuruose ir net parduotuvėse. Dėl tvirtų medžiagų ir atidaus meistrų darbo jos yra itin stabilios (maks. dinaminė apkrova – 30 kg).